KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9502188
nr 950 2188
Akvareller
3 st, Signerade Olle Q, Stockholmsmotiv, 33x45
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 mars 2015
kl 20:29:07
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr